• Vieš to? Telo-telo

• Žiaci 3. a 4.ročníka nášho osemročného gymnázia sa zapojili do vedomostnej súťaže z Telesnej a športovej výchovy "VIEŚ TO? TELO-TELO". Súťaž trvala 5 týždňov a žiaci odpovedali na otázky v oblasti biomechanika, fyziológia, zdroje energie pre ľudský organizmus, kultúra a ekonomika v športe.

Súťaže sa zúčastnilo 31 škôl z celého Slovenska.

Spomedzi 740 účastníkov sa našou najúspešnejšou žiačkou stala Denisa Bognárová z triedy 4.OA, ktorá obsadila pekné 12.miesto. Ďalšími úspešnými riešiteľmi, ktorí sa umiestnili v prvej 40 - tke sú:

Matej Štefko - 4.OA - 24.miesto, Alex Albrecht -4.OA - 28.miesto, Tatiana Kočišová - 4.OA - 33. miesto, Vanesa Kolesárová - 4.OA - 40.miesto.

Srdečne blahoželáme.

• Víťazka z DOD

• Výherkyňou atraktívnej ceny v ráci DOD sa stala Barborka Čechová, ktorú si z rúk riaditeľky cenu aj osobne prevzala. Teší nás jej záujem o našu školu a radi ju privítame v radoch našich žiakov.