• Informácie k prijímaciemu konaniu - aktualizované

• Bilingválne štúdium

Kritériá na prijatie do 1. ročníka - aktualizovali sme kritéria prijatia - 2020_2021__biling_studium.doc​​​​​​​

4-ročné štúdium

Prihlášky na vzdelávanie v stredných školách na školský rok 2020/2021 sa budú podávať riaditeľovi základnej školy do 15. mája 2020; potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti sa nebude vyžadovať.

Kritériá na prijatie do 1. ročníka:
              aktualizovali sme kritéria prijatia - 2020_2021__4_rocne_studium.doc

8-ročné štúdium

Prihlášky na vzdelávanie v stredných školách na školský rok 2020/2021 sa budú podávať riaditeľovi základnej školy do 15. mája 2020 alebo  priamo na riaditeľstvo Gymnázia, Opatovská cesta 7, Košice do 20. mája 2020; potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti sa nebude vyžadovať. V prípade, že rodič podáva prihlášku priamo strednej škole, bez potvrdenia ZŠ je potrebné priložiť k nej kópie vysvedčení z 3. a  4. ročníka ZŠ a kópiu výpisu známok z 1. polroka 5. ročníka.

Prihlášku na štúdium si môžete stiahnuť tu:

prihlaska.pdf

Ďalšie informácie na tel. č. 0905 749 745, resp. 0911 727 048

• Stratégie na zastavenie prokrastinácie

• Milí sledovatelia, prečítajte si ďalší diel seriálu na tému "Prokrastinácia". Tentoraz však už pôjde do tuhého. Predstavím vám účinné stratégie na zastavenie prokrastinácie. Infolist v PDF si môžete stiahnuť tu: infolist_04-Strategie_na_zastavenie_prokrastinacie.pdf
              Prajem vám príjemné čítanie.
              Ak by ste sa chceli o niečom poradiť, budem rada ak ma kontaktujete mailom: ivana.sprevdzanie@gmail.com
          • Zlomyseľný cyklus prokrastinácie

• Ak vás zaujala téma vyhýbania sa povinnostiam a chceli by ste sa dozvedieť viac, ponúkam vám pokračovanie v druhom článku, ktorý sa venuje najmä tomu, prečo sa prokrastinácia opakuje a ako z toho začarovaného kruhu vystúpiť von. Celý infolist si môžete stiahnuť tu:
              infolist_02-Zlomyselny_cyklus_prokrastinacie.pdf
            • Úspech nášho študenta v súťaži Technické talenty 2020+

• GRATULUJEME!

Náš žiak Martin Hurtuk sa zapojil do súťaže Technické Talenty 2020+, ktorú vyhlásila Fakulta materiálov, metalurgie a recyklácie, Technickej univerzity v Košiciach   s podporou U. S. Steel Košice, s.r.o.

Jeho práca na tému „Obehová ekonomika“ zaujala odbornú komisiu FMMR TUKE a odborníkov z priemyselnej sféry U. S. Steel Košice, s.r.o. natoľko, že sa stal jedným z výhercov februárového kola súťaže a bude odmenený sumou 200€.

Ešte stále sa môžete zapojiť a vyhrať .

(https://fmmr.sk/projekt-vzdelavania/).

• Prokrastinácia

• Milí študenti, rodičia, kolegovia. Spracovala som pre nás všetkých tému, ktorá sa týka nás všetkých a tou je prokrastinácia alebo odkladanie povinností. Celý infolist si môžete stiahnuť tu:
              infolist01-Co_je_prokrastinacia.pdf
              alebo prečítať nižšie. Nabudúce si pre nás pripravím aj konkrétne tipy ako s odkladaním prestať a ako byť efektívnejší a rýchlejší.

Vaša školská psychologička