• Prokrastinácia: Akčný plán!

• Milí čitatelia, ponúkam vám posledný infolist zo série článkov o prokrastinácii. Tentokrát ide o zhrnutie všetkých tipov, ktoré sme si doteraz odprezentovali a zostavenie akčného plánu! tak poďme na to!
              infolist v .pdf si môžete stiahnuť tu: infolist_07-Prokrastinacia__akcny_plan.pdf
            • Prokrastinácia: Tolerovanie diskomfortu

• Milí žiaci, rodičia, kolegovia. V 6. infoliste zo série od prokrastinácii si povieme, ako úspešne zvládať nepríjemné pocity a napätie, ktoré vedú k vyhýbaniu sa práci a povinnostiam. infolist v .pdf si môžete stiahnuť tu: infolist_06-Prokrastinacia__tolerovanie_diskomfortu.pdf
            • Kritéria hodnotenia a klasifikácie

• Pre žiakov a rodičov našej školy sme zverejneli kritéria hodnotenia a klasifikácie na stránke školy.  K nahliadnutiu sú až po prihlásení v časti Navigácia.

• Aktualizované usmernenie ku klasifikácii a hodnoteniu

• v 2. polroku školského roka 2019/20

Toto usmernenie platí pre všetkých žiakov okrem maturitných tried

teda pre 1.-4.OA, 1.-3.A, 1.-4.AB, 1.-4.NB

aktualizovane_usmernenie.pdf

• Víťazstvo v medzinárodnej súťaži

• V tomto školskom roku sa opäť konala medzinárodná súťaž Schülerwettbewerb, v ktorej sa žiaci mohli zapojiť do mnohých projektov. Náš žiak Alex Eiben z 3.OA  sa so svojím projektom „Begegnung mit Osteuropa“, v ktorom spojil poznatky a znalosti z dejepisu, geografie a nemeckého jazyka, umiestnil v rámci svojej kategórie na 1.mieste a získal krásnu cenu. Víťazovi srdečne blahoželáme, prajeme ešte mnoho ďalších úspechov a samozrejme ďakujme za úspešnú reprezentáciu.